CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU          8 lipca 2018  

          

          CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU          8 lipca 2018

 

                                      OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

  1. Dziś kolejna lipcowa niedziela, czternasta, w tak zwanym okresie zwykłym roku liturgicznego. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia. W pobliskiej Dukli doroczny odpust ku czci św. Jana z Dukli w dniu jego liturgicznego wspomnienia. Tam suma o godz. 11.00.

 

  1. We środę, 11 lipca, przypada liturgiczne święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

 

  1. Przyszła niedziela, 15 lipca, to Odpust Parafialny ku czci Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel. Na prośbę przedstawicieli Rady Parafialnej został przeniesiony z dnia 16 lipca. Msze św. jak w każdą niedzielę. Suma Odpustowa o godz. 11.00 pod przewodnictwem ks. Ireneusza, proboszcza z Wietrzna.

 

  1. Spowiedź przed odpustem codziennie przed Mszą świętą.

 

  1. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 18.00 połączone od czwartku włącznie z modlitwą Triduum do Matki Bożej Szkaplerznej. (intencje).

 

  1. Modlitwę różańcową w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża św. Józefa Sebastiana Pelczar.

 

  1. Dziś składamy kartki z propozycją kandydatów do Rady Parafialnej, którzy w przyszłości, po akceptacji proboszcza, będą reprezentować was w sprawach dotyczących życia parafialnego.

 

  1. W Piątek w Targowiskach Odpust ku czci św. Małgorzaty. Tam suma o 11.00.

 

  1. Niech wakacyjny wypoczynek będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym i radosnym. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii. Naszą życzliwość kierujemy również wobec wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny czy urodziny.

 

  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności + Stanisław Szczepanik. Polećmy go Bogu we wspólnej modlitwie: ………… .