DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 29 września 2019

       

        DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 29 września 2019

                                           OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. We wtorek wchodzimy w miesiąc październik – czas wzmożonej modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy celebrowali po Mszach wieczornych, zaś w niedzielę po sumie. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, proszę o wspólne odmawianie różańca w domach. W naszych modlitwach pamiętajmy też o studentach rozpoczynających rok akademicki. Dzieci kl. III. przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają we wtorek po poświęceniu, nowe różańce. Po Mszy św. krótkie spotkanie z ich rodzicami.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. We czwartek modlimy się o liczne i święte powołania do kapłaństwa, oraz o wytrwanie dla tych, którzy zostali już powołani do pracy w Winnicy Pańskiej. Odwiedziny chorych w I Piątek od godz. 09.00. Okazja do spowiedzi świętej w naszym kościele będzie codziennie przed Mszą św. zaś w I Piątek spowiedź od godz.16.00. W I Sobotę ostatnie nabożeństwo fatimskie w tym roku, połączone z procesją za figurą M. B. Fatimskiej.

 

  1. Podtrzymujemy na różańcowych nabożeństwach tradycję dyżurów klas w poszczególne dni:  W tym tygodniu dyżurują: wtorek – kl. 3; środa – kl.4; czwartek – kl.5; piątek – kl. 6; sobota – kl.7; niedziela – kl. 8 . Dzieci po nabożeństwach otrzymują pamiątkowe naklejki.

 

  1. W najbliższą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po sumie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.

 

  1. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby Seminarium Duchownego w Przemyślu.

 

  1. Msze św. w ciągu tygodnia o godz.17.00; w połączeniu z nabożeństwem październikowym od wtorku/intencje/.

 

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych.