TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28 lutego 2016

                 TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU        28 lutego 2016

                                       OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. W najbliższy piątek – 4 marca, przypada liturgiczne święto, świętego Kazimierza, Królewicza. Pamiętamy w tym dniu w sposób szczególny o naszym Panu organiście.

 

 1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

We czwartek po Mszy św. modlimy się w intencji powołanych do służby Bożej oraz o nowe i święte powołania, szczególnie z naszej parafii. W piątek od godz. 10.00 przed południem odwiedziny chorych. Po południu od godz. 15.30 okazja do spowiedzi świętej. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę po wieczornej Eucharystii odmówimy wspólnie różaniec fatimski.

 

 1. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 17.00.

 

 1. W najbliższą niedzielę po Mszach św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, zaś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

 

 1. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża św. Krzysztofa.

 

 1. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu: Kandydaci na ministrantów – wtorek; RAM – środa; Oaza – Piątek.

 

 1. Dzisiejsza składka będzie przeznaczona na remont wieży kościoła.

 

 1. Została już rozgrodzona południowa część obejścia kościoła, zaś zagrodzona wyraźnie, część północna . Serdecznie dziękuję przedstawicielom Rady Parafialnej, za tę pracę wykonaną w ostatnią sobotę.

 

 1. Zapowiedzi pierwsze:

 

 1. a) Andrzej Adamski s. Jana i Ireny Staroń, zam. w naszej parafii, z Mariolą Bogusławą Belcik c. Romana i Kazimiery Krowickiej, zam. w Nowej Wsi, par. Dukla – Fara.
 2. b) Leszek Trębacz s. Krzysztofa i + Barbary Hyłka, zam. we Wrocławiu, par. św. Jana Apostoła, z Anną Kononowicz c. + Bronisława i Danuty Bogaczyk, zam. również we Wrocławiu, par. św. Jana Apostoła, pochodzącą z naszej parafii.

 

 1. Otaczamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia serdeczną modlitwą, przekazując im równocześnie najserdeczniejsze życzenia.